Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър България търси за свой клиент, утвърдена производствена компания, мотивиран специалист, който да се присъедини към екипа на компанията, на позиция:

Служители в производство

Компанията предлага:

Работа на постоянен трудов договор;
Въвеждащо обучение;
Отлично трудово възнаграждение;
Ваучери за храна;
Безплатно хранене в столова;
Бонусна система;
Организиран фирмен транспорт;
Допълнителни индивидуални подаръци.

Изисквания:

Средно образование;
Възможност за работа на смени.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

ТЕХНИК В ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, производител във фармацевтичната индустрия, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:

Компанията предлага:

Атрактивна стартова заплата;
Ваучери за храна – 100 лв;
Осигурен транспорт до работното място;
Допълнителни придобивки в размер на 100 лв;
Бонус за работа на смени – 150 лв;
Годишен бонус;
Ежегодна актуализация на заплащането;
Медицинска застраховка – луксозен пакет.

Изисквания към кандидатите:

Средно специално или висше техническо образование;
Професионалният опит като техник ще се счита за предимство;
Добра компютърна грамотност – MS Office, Outlook;
Работа на трисменен режим.

Основни отговорности:

Диагностика, ремонт и регулиране на производствено оборудване;
Попълване на съответната документация в компютърната система;
Отговорност за превантивната механоподдръжка на съоръженията;
Участие в ремонтните дейности, касаещи производственото оборудване.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с вас за повече информация.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Резюме на обявата