Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Координатор Дейности

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Предоставяме Ви възможността да се присъедините към екипа на наш партньор –успешна производствена компания, на позицията:

Отговорностите на позицията включват:

Изготвяне и поддържане на разрешителни, документация и справки, изисквани от законодателството в областта на екологията (ISO сертификати, сертификат GRS, стандарт OEKO-TEX).
Отговаря за въвеждане, поддържане и обновяване на програмата за околна среда на компанията.
Поддържа  комуникация и представлява компанията пред компетентните органи по околната среда и им осигурява необходимите справки и документация във връзка с внасяне на камиони и деклариране на отпадъци.
Следи за актуализация на програмите и разпоредбите на Закона за управление на отпадъците.
Осъществява необходимата координация и следи за спазването на законите и наредбите за опазване на околната среда в компанията.
Изготвя документация за деклариране и отчитане на водовземането от собствен водоизточник.
Комуникация с производствен екип във връзка с етикирането на готовата продукция.

Успешният кандидат притежава:

Висше образование в областта на Икономика, Екология.
Предишен опит на подобна административна позиция – предимство би бил опитът в производствена компания.
Познаване на нормативната уредба в областта.
Компютърна грамотност – MS Office.
Инициативност, организираност и умение за приоритезиране на задачи и спазване на срокове.
Умения за работа в екип.

Мотивиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки.
Интересна, разнообразна и динамична работа във водеща производствена компания.
Стандартно работно време от 08:00 до 16:30 часа.
Възможност да разгърнете и развиете своя потенциал и умения.
Отлични условия за работа в екип от професионалисти.

Ако притежавате релевантен опит и тази позиция представлява интерес за вас, изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г.

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър България търси за свой клиент, утвърдена производствена компания, мотивиран специалист, който да се присъедини към екипа на компанията, на позиция:

Служители в производство

Компанията предлага:

Работа на постоянен трудов договор;
Въвеждащо обучение;
Отлично трудово възнаграждение;
Ваучери за храна;
Безплатно хранене в столова;
Бонусна система;
Организиран фирмен транспорт;
Допълнителни индивидуални подаръци.

Изисквания:

Средно образование;
Възможност за работа на смени.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ /селскостопанска техника/

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на наш партньор – утвърдена компания, предлагаща земеделска техника, Менпауър България търси отговорен и мотивиран кандидат за позиция:

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ
/селскостопанска техника/
Отговорности:

Извършване на диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията селскостопанска техника и машини
Въвежда в експлоатация селскостопански машини
Следи за правилната експлоатация на техниката
Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи.

Изисквания:

Образование с технически профил (средно или висше)
Предишен опит в сервизно обслужване на селскостопанска техника се счита за предимство
Владеенето на английски език на работно ниво – предимство
Шофьорска книжка
Готовност за командировки в региона

Компанията предлага:

Мотивиращо възнаграждение
Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
Възможности за обучение и развитие
Добри условия на труд

 Ако това предложение Ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте, като изпратите Вашето актуално CV!.
Благодарим ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Резюме на обявата