Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

ЗАВАРЧИЦИ

                                             ЗАВАРЧИЦИ

Дългосрочна и сигурна работа на постоянен трудов договор с реални осигуровки към немска компания;
170 часа работни в месеца;
1500 Евро – Бонус „Добре дошли“;
Осигурена квартира за първите 6 месеца и поети разходи за нея от компанията;
Осигурен транспорт до Германия и Бонус 3000 Евро за релокация;
Здравна застраховка;
Работно време 07:00 – 16:00, от понеделник до петък (възможност за допълнителни часове в събота);
След 5 години стаж подлежите на пенсиониране, спрямо КТ в Германия;
30 дни годишен отпуск;

Вашите отговорности:

Извършване на заваряване F1 и F5 за тръби с размер DN25 – DN800;
Използване на следните методи за заваряване:
  -с инертен газ на метал или активен газ на метала (MIG/MAG);
  -с инертен газ с волфрам (TIG) или с електрод (ръчна метална дъга)
Проверяване на всички параметри, гарантиращи сигурността при работа;
Запознаване подробно с детайла и правилата за неговото заваряване;
Регулиране, настройване и наблюдаване на машината или заваръчното съоръжение;
Избиране на подходящи заваръчни добавки;
Извършване на почистване на шева;
Извършване на оглед на заварения детайл.

Изисквания:

Средно образование;
Завършен курс и валиден документ за заварчик;
Задължителен опит в заваряването;
Английски език на работно ниво;

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

КАМЕРИЕР/КА

Manpower Inc. е световен лидер в сферата на набирането на персонал, който предоставя услуги и решения за управление на работната сила на клиенти чрез 4 400 офиса в 80 държави. Manpower предоставя и редица решения за подбор на персонал, ангажиране и консултантски услуги в световен мащаб.

За целогодишна заетост и постоянен договор, търсим да присъединим към екипа на наш клиент отговорни и енергични хора на длъжност Камериерка в слънчевия град Созопол
                                                  Камериер/ка

Основни отговорности:

Почистване и поддръжка на чистота в частния имот;
Подмяна на спалното бельо, хавлии и консумативи в стаите и баните;
Следене за изправността на уредите, санитарните съоръжения и инвентара в стаите, докладва се при възникнали повреди;
Поддържа се ред и чистота в стаите за съхранение на бельо и консумативи;
Отговорност и грижа  за инструментите и електрическите уреди, с които се работи.

Изисквания:

Опит на подобна позиция – е предимство;
Честност, отговорност и прецизност към работата;
Умение за работа в екип и общуване с хора.

Какво предлага компанията:

Постоянен и дългосрочен ангажимент;
Лятно и зимно работно време;
Коректно отношение от страна на работодателя,спазване на българското трудово и осигурително законодателство, навременно заплащане.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуално CV.
.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!
Благодарим ви!

Manpower България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

Резюме на обявата