Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

Търговски представител /Отопление, ВиК, Климатизация/

В момента предлагаме възможност за опитен и ориентиран към резултатите професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор – динамично развиващата се компания в областта на търговията, на позицията:

Търговски представител
/Отопление, ВиК, Климатизация/

Компанията предлага:
• Добро възнаграждение;
• Ваучери за храна – 200 лева;
• Входящи продуктови обучения и възможност за дългосрочно развитие;
• Стимулираща бонусна схема;
• Спокойна атмосфера на работа;
• Реална възможност за кариерно развитие.

Идеалният кандидат притежава:
• Минимум 1 година търговски или консултантски опит;
• Много добри технически познания, свързани с ОВК, ВиК и др.
• Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
• Проактивна личност с умения за работа в екип;
• Мотивираност, енергичност и готовност за работа в динамична среда;
• Шофьорска книжка.

Основният фокус на позицията е:
• Разширяване на търговската дейност на компанията в региона.
• Активно търсене и привличане на нови клиенти и промотирането на широка гама от продукти.
• Консултиране на клиентите, анализиране на техните потребностите и предлагане оптимални решения.
• Изготвяне на търговски оферти и сключване на сделки.
• Изготвяне на анализи и отчети за търговската дейност.

Ако припознахте себе си в горните редове и виждате бъдещото си професионално развитие на тази позиция, изпратете ни своето актуално CV.

Пълната конфиденциалност е гарантирана. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Консултант – Зооинженер с английски език

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с попълването на екипа на своя клиент – производствена компания с чуждестранно участие, оперираща в сферата на търговията с продукти за селскостопански животни, търсим жаден за придобиване на нови знания специалист на позицията:
Консултант – Зооинженер
с английски език
Вашата мисия:

Осъществяване на регулярни посещения на животновъдните ферми в региона и извършване на консултации относно правилното хранене на животните
Активно участие и подпомагане работата на търговския екип – промотиране на фирмените продукти – обучения и демонстрации на продуктите
Събиране и анализ на информация за пазара

Вашият профил:

Висше образование  – специалност Зооинженер, Зоотехник или Ветеринарен лекар
Познания и опит в сферата на правилното хранене на селскостопанските животни
Добро разговорно ниво на английски език
Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип
Търговски умения – голямо предимство
Добри компютърни умения – MS Office
Свидетелство за управление на МПС, категория B

Мотивиращо възнаграждение и много добри условия на труд
Дългосрочна, предизвикателна и отговорна работа в  амбициозен екип от професионалисти
Възможност за обучение и развитие на уменията и компетенциите в областта на храненето на животни
Динамично ежедневие и изключително интересни активности

Ако сме предизвикали интереса Ви и искате да научите повече за възможността, моля, изпратете актуалната си автобиография на български или английски език.
Ние ще се свържем само с предварително одобрени по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

СЕРВИЗЕН механик/инженер

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За екипа на наш партньор – утвърдена компания, Менпауър България търси отговорен и мотивиран кандидат за позиция:

Отговорности:

Извършване на диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията селскостопанска техника и машини
Въвежда в експлоатация селскостопански машини
Следи за правилната експлоатация на техниката
Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи.

Изисквания:

Образование с технически профил (средно или висше)
Предишен опит в сервизно обслужване на селскостопанска техника се счита за предимство
Владеенето на английски език на работно ниво – предимство
Шофьорска книжка
Готовност за командировки в региона

Мотивиращо възнаграждение
Възможност за дългосрочна реализация в утвърдена компания
Възможности за обучение и развитие
Добри условия на труд

Ако това предложение Ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте, като изпратите Вашето актуално CV!.
Благодарим ви!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Administrative Coordinator

Manpower Group is a world leader in the staffing industry, providing workforce management
services and solutions to customers through 4,400 offices in 80 countries. Manpower also
provides a range of staffing solutions, engagement and consulting services worldwide.

Manpower Bulgaria is looking for one of its international partners – an international  company, for an ambitious candidate to join their department.

As a Administrative Coordinator you'll play a pivotal role in ensuring the successful launch of new projects and maintaining seamless project implementation.

Your key responsibilities will include:

Coordinating the initiation and execution of new projects across different implementation phases;
Managing customer audits and actively participating in the development of customer SOP (Standard Operating Procedures);
Providing crucial support for internal tasks, including component ordering, machine deliveries, and workstation setup, to facilitate on-time project completion;
Identifying and communicating project risks and blockers that may impact delivery schedules;
Upholding compliance with the VOSS Project Management Methodology;
Serving as the primary point of contact for both our customers and our central Project Management organization;
Overseeing the procurement and timely delivery of customer-specific tooling and machinery required for project implementation.

Main Requirements:

Proven experience in product launch, production preparation, or project management
A university degree, preferably in a technical field;
Proficiency in using MS Office applications;
Familiarity with SAP, PPAP (Production Part Approval Process), and 5S principles is highly desirable;
Excellent written and verbal communication skills in English; fluency in German is a plus;
Possession of a Project Management certification will be advantageous;
Previous experience in the automotive industry will be a strong asset.

The company offers:

Excellent salary;
Annual bonus;
Additional heath insurance;
Food vouchers;
25 days annual leave;
Multisport card;
Opportunity for a career development.

Manpower Group is an Equal Opportunity Employer and considers applicants for all positions without regard to gender, marital status, national origin, age, creed, religion, race, color, ancestry, sexual orientation, physical or mental disability. All applicants will be informed and shortlisted candidates will be invited for an interview.

Manpower Bulgaria has License № 2033 / 20.04.2016 for providing human resources services.

Резюме на обявата