Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

КАМЕРИЕР/КА

Manpower Inc. е световен лидер в сферата на набирането на персонал, който предоставя услуги и решения за управление на работната сила на клиенти чрез 4 400 офиса в 80 държави. Manpower предоставя и редица решения за подбор на персонал, ангажиране и консултантски услуги в световен мащаб.

За целогодишна заетост и постоянен договор, търсим да присъединим към екипа на наш клиент отговорни и енергични хора на длъжност Камериерка в слънчевия град Созопол
                                                  Камериер/ка

Основни отговорности:

Почистване и поддръжка на чистота в частния имот;
Подмяна на спалното бельо, хавлии и консумативи в стаите и баните;
Следене за изправността на уредите, санитарните съоръжения и инвентара в стаите, докладва се при възникнали повреди;
Поддържа се ред и чистота в стаите за съхранение на бельо и консумативи;
Отговорност и грижа  за инструментите и електрическите уреди, с които се работи.

Изисквания:

Опит на подобна позиция – е предимство;
Честност, отговорност и прецизност към работата;
Умение за работа в екип и общуване с хора.

Какво предлага компанията:

Постоянен и дългосрочен ангажимент;
Лятно и зимно работно време;
Коректно отношение от страна на работодателя,спазване на българското трудово и осигурително законодателство, навременно заплащане.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуално CV.
.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!
Благодарим ви!

Manpower България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

МЕНИДЖЪР ПРОЕКТИ И СЪБИТИЯ

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Вие сте динамична, предприемчива и целеустремена личност, която обича предизвикателствата от общуването с различни хора и аудитории ?

Силни сте във воденето на преговори, реализирате успешни проекти и имате опит при провеждане на интересни събития и това Ви вдъхновява?
Тогава Ви предлагаме възможността да станете част от екипа на нашия партньор на позицията:

Ключовите отговорности на позицията ще са свързани с:

Управление и реализация на различни събития: тематични кампании, конкурси, изложения и панаири, брифинги, пресконференции, презентации и др.
Установяване на контакти с различни организации и поддържане на дългосрочни отношения с партньори, медии и институции.
Провеждане на кампании преди и след събитието, за да се повиши информираността и да се увеличи обхвата на целевата аудитория.
Прилагане на иновативни и креативни похвати и стратегии за маркетинг, реклама и комуникация с медии.
Съдействие при извършването на маркетингови проучвания и анализ на целевите аудитории.
Организиране и участие в дейности и инициативи.
Изготвяне на печатни и дигитални рекламни материали, презентации, бюлетини и др. и управление на социални мрежи.

Успешният кандидат е:

Мениджър на проекти, с 3+ години опит в организацията и управлението на събития.
Проактивен и целенасочен професионалист, който може да изгради успешен екип, да управлява и насочва маркетингова и комуникационна стратегия за събития.
Има бизнес насоченост, проактивен подход и стратегическо мислене за планиране и изпълнение на дългосрочни кампании.
Има много добри междуличностни и комуникационни умения и умения за управление на екипи.
Владее английски език на работно ниво.

Ако виждате себе си в описанието, тогава грабнете тази възможност!
Време е да блеснете в развиваща се компания, която спазва високи стандарти за качество.
Изпратете Вашето CV.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016.

Резюме на обявата