Намерете мечтаната си работа

Филтри

Clear all filters

Индустрия

Повече

Локация

Повече

Тип заетост

Възможности за работа

Ниво на ескпертиза

КАМЕРИЕР/КА

Manpower Inc. е световен лидер в сферата на набирането на персонал, който предоставя услуги и решения за управление на работната сила на клиенти чрез 4 400 офиса в 80 държави. Manpower предоставя и редица решения за подбор на персонал, ангажиране и консултантски услуги в световен мащаб.

За целогодишна заетост и постоянен договор, търсим да присъединим към екипа на наш клиент отговорни и енергични хора на длъжност Камериерка в слънчевия град Созопол
                                                  Камериер/ка

Основни отговорности:

Почистване и поддръжка на чистота в частния имот;
Подмяна на спалното бельо, хавлии и консумативи в стаите и баните;
Следене за изправността на уредите, санитарните съоръжения и инвентара в стаите, докладва се при възникнали повреди;
Поддържа се ред и чистота в стаите за съхранение на бельо и консумативи;
Отговорност и грижа  за инструментите и електрическите уреди, с които се работи.

Изисквания:

Опит на подобна позиция – е предимство;
Честност, отговорност и прецизност към работата;
Умение за работа в екип и общуване с хора.

Какво предлага компанията:

Постоянен и дългосрочен ангажимент;
Лятно и зимно работно време;
Коректно отношение от страна на работодателя,спазване на българското трудово и осигурително законодателство, навременно заплащане.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуално CV.
.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността е гарантирана!
Благодарим ви!

Manpower България притежава Лиценз № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси.

СЛУЖИТЕЛИ В ПРОИЗВОДСТВО

Менпауър България търси за свой клиент, утвърдена производствена компания, мотивиран специалист, който да се присъедини към екипа на компанията, на позиция:

Служители в производство

Компанията предлага:

Работа на постоянен трудов договор;
Въвеждащо обучение;
Отлично трудово възнаграждение;
Ваучери за храна;
Безплатно хранене в столова;
Бонусна система;
Организиран фирмен транспорт;
Допълнителни индивидуални подаръци.

Изисквания:

Средно образование;
Възможност за работа на смени.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето актуално CV.

Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Резюме на обявата